Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zapłać bezgotówkowo za sesję terapeutyczną

Zapłać bezgotówkowo za sesję terapeutyczną

Płatności bezgotówkowe stały się faktem, także w moim gabinecie psychologicznym. Jestem przekonana, że to bardzo dobra informacja dla wielu moich pacjentów. Od 6 lipca osoby korzystające z konsultacji czy sesji terapeutycznych będą mogły zapłacić za spotkanie bezgotówkowo (także zbliżeniowo). Dlaczego warto korzystać z tej formy rozliczenia?

W ostatnich miesiącach dużo mówi się o sytuacji epidemiologicznej, która niejednokrotnie zmusiła nas to zmiany przyzwyczajeń i dotychczasowych zachowań. Dotyczy to nie tylko naszych relacji, ale także codziennych czynności, jak choćby płatności za zakupy w sklepie. Jednak koronawirus znacznie głębiej zaingerował w nasze życie, dlatego zupełnie inaczej wygląda również wizyta u lekarza czy korzystanie z usług psychoterapeuty.

W tych konkretnych przypadkach kluczowa dla naszego bezpieczeństwa wydaje się kwestia płatności. Stąd wielu specjalistów rekomenduje wykorzystanie form regulowania należności, które nie wymagają użycia tradycyjnych banknotów.

Wprowadzenie płatności bezgotówkowych w moim gabinecie to nie tylko bardziej komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczniejsza forma rozliczenia z moimi pacjentami, zwłaszcza teraz, kiedy trwa pandemia COVID-19 i nadal jest realnym zagrożeniem dla nas wszystkich (dowiedz się WIĘCEJ jak chronić się przed koronawirlsem). 

Terminal obsługuje płatności bezgotówkowe (także zbliżeniowe) m.in. z wykorzystaniem kart: Visa, Mastercard, Maestro, American Express, a także umożliwia płatności blikiem oraz poprzez Apple Pay i Google Pay. Życząc wszystkim dużo zdrowia, zapraszam do korzystania z usług mojego gabinetu. 

Jeśli masz pytania, zapraszam do KONTAKTU.

Leokadia Witowska
psychoterapeuta